Przydomowy garaż czy warsztat to prawdziwe królestwo majsterkowiczów. W tej kategorii, każdy znajdzie przedmioty, meble i narzędzia niezbędne w jego garażu, ale także przydatne w domu. Nie znaczy to jednak, że właściciele profesjonalnych warsztatów nie znajdą nic dla siebie. Szeroki asortyment przedmiotów zaprezentowanych przez najlepsze polskie i zagraniczne firmy, tj. Beta, Stanley czy Haklift, gwarantuje, że nikt nie będzie narzekał na braki w asortymencie.

W kilku kategoriach zawarto najważniejsze meble i narzędzia do warsztatu i garażu. W kategorii półki warsztatowe, można zamówić bezpieczne i stabilne stoły do pilarek. Aby bez problemu składować wszystkie narzędzia i przedmioty warto zaopatrzyć się w regały warsztatowe, które dzięki systemowi szuflad, schowków i przedziałków pomogą w zorganizowaniu każdego przybornika do narzędzi. Warto zadbać także o odpowiednie stanowisko pracy. Stoły warsztatowe, zapewnią dobrze zorganizowane i bezpieczne miejsce pacy w garażu, jaki i w dużym warsztacie. Kolejna kategoria to szafki warsztatowe. Dzięki tym szafkom, w większości mobilnych, można bez problemu odnaleźć potrzebny klucz czy śrubokręt.

Kategoria wózki i stoły warsztatowe na pewno zainteresuje właścicieli dużych warsztatów, którzy znajdą tu nie tylko pomocy w codziennej pracy wózki narzędziowe i do transportu ale także szeroki asortyment stołów, przy których praca nabiera nowego tempa. W ostatniej kategorii zawierają się wszelkie pozostałe narzędzie i meble przydatne w garażu i warsztacie. Od pokrowców na samochody po stoliki i preparaty do konserwacji plastiku włącznie. Dzięki szybkiemu i sprawnemu systemowi wyszukiwania zawartemu w katalogach można znaleźć interesujący przedmiot w określonym przedziale cenowy i od konkretnego producenta.